Karabük Postası

Vali Gürel ve İl Protokolü Cumayanı Köyüne misafir oldu

Vali Fuat Gürel, vatandaşların köylerinde ve mahallelerinde yaşadıkları sorunları, istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla her Çarşamba Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirdiği ve belirli periyotlar halinde bizzat köy ve mahallelere  giderek mahallinde yaptığı “Halk Günü” toplantısı için bu hafta Merkez ilçeye bağlı Cumayanı Köyüne misafir oldu. Cumayanı Köyünde vatandaşlarla bir araya gelen Vali Gürel’e İl […]

Bu Haber 20 Temmuz 2019 - 13:31 'de eklendi ve 34 kez görüntülendi.

Vali Gürel ve İl Protokolü Cumayanı Köyüne misafir oldu

Vali Fuat Gürel, vatandaşların köylerinde ve mahallelerinde yaşadıkları sorunları, istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla her Çarşamba Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirdiği ve belirli periyotlar halinde bizzat köy ve mahallelere  giderek mahallinde yaptığı “Halk Günü” toplantısı için bu hafta Merkez ilçeye bağlı Cumayanı Köyüne misafir oldu.

Cumayanı Köyünde vatandaşlarla bir araya gelen Vali Gürel’e İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Ali Sefa Yılmaz, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Genel Meclis üyeleri Tevfik Ayvalık, Ramazan Kahriman ve Şahin Biçim ile kurum müdürleri eşlik etti.

Köy Muhtarı Bilal Bozkurt’tan köyün sorunları ve talepleri hakkında bilgiler alan Vali Gürel, daha sonra beraberindeki kurum müdürlerine söz vererek kurumların Cumayanı Köyünde yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Vatandaşlara tek tek söz hakkı veren Vali Gürel, vatandaşlar tarafından kendisine iletilen konuları not aldı ve toplantıda hazır bulunan kurum müdürlerine de talimat vererek, vatandaşların ilettiği sorun, şikâyet ve taleplerin çözümü için yasal mevzuatlar çerçevesinde ne gerekiyorsa yapılması talimatını verdi.

Misafirperverliklerinden dolayı Cumayanı Köyü Muhtarı Bilal Bozkurt ve köy sakinlerine teşekkür eden Vali Gürel daha sonra ziyaretini tamamlayarak köyden ayrıldı.

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Karabük Postası
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal