Karabük Postası
Karabük Postası

Vali Fuat Gürel, Eflani’de Muhtarları dinledi

Vali Fuat Gürel, Vali Yardımcısı Barboros Baran, İl Emniyet Müdürü 1. Sınıf Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı J. Albay Ali Sefa Yılmaz ve kurum müdürleriyle birlikte Eflani ilçesinde mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya gelerek onların taleplerini ve şikayetlerini dinledi. Eflani ziyaretinde Vali Fuat Gürel ve protokol üyeleri Eflani Kaymakamı Sinan Aşçı, Eflani […]

11 Ocak 2019 - 14:44 'de eklendi ve 90 kez görüntülendi. A+A-

Vali Fuat Gürel, Eflani’de Muhtarları dinledi

Vali Fuat Gürel, Vali Yardımcısı Barboros Baran, İl Emniyet Müdürü 1. Sınıf Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı J. Albay Ali Sefa Yılmaz ve kurum müdürleriyle birlikte Eflani ilçesinde mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya gelerek onların taleplerini ve şikayetlerini dinledi.

Eflani ziyaretinde Vali Fuat Gürel ve protokol üyeleri Eflani Kaymakamı Sinan Aşçı, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, İl Genel Meclis Üyeleri Ahmet Koç ve Mesut Aydın tarafından karşılandı.

Eflani İMBK Çok Programlı Anadolu Lisesinde gerçekleşen Muhtarlar Toplantısında yatırımcı kurum müdürleri tarafından ilçede ve köylerde yapılan, yapımı devam eden ve biten çalışmalar ile verilen hizmetler hakkında Vali Gürel ve muhtarlara bilgiler verildi. Kürsüye gelerek bilgilendirmelerde bulunan kurum müdürlerine kendi kurumlarını ilgilendiren konularda muhtarlar sırayla söz alarak talep ve isteklerini bildirdiler. Muhtarların tüm taleplerinin değerlendirileceğini ve sorunların çözümü noktasında gerekenin yapılacağını belirten Vali Gürel, sorunlar ve taleplerle ilgili olarak kurum müdürlerine söz vererek, onların da görüşlerini aldı.

1992 yılında Diyarbakır’da şehit olan Zabit Gelik’in ilçede ikamet eden kardeşi Ercan Gelik’i evinde ziyaret eden Vali Fuat Gürel,  “Devletin ve vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerin haklarının asla ödenemeyeceğini, şehitlerin aile ve yakınlarının devlete ve millete emanet” olduğunu ifade etti. Kur-an’ı Kerim Tilavetinin okunduğu ziyarette Eflani İlçe Müftüsü Mehmet Günaydın tarafından dua edildi.

Eflani ilçesinde İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Amirliğini de ziyaret eden Vali Fuat Gürel, emniyet ve jandarma sorumluluk bölgesindeki asayiş ve trafik durumu hakkında bilgiler aldı.

Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul’u da makamında ziyaret eden Vali Gürel, Başkan Ertuğrul’dan belediye çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Köyde rahatsızlanınca imdadına UMKE ekip...

Vali Fuat Gürel, Vali Yardımcısı Barboros Baran, İl Emniyet Müdürü 1. Sınıf Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı J. Albay Ali...

Hedef turizm potansiyelinde çıtayı yükse...

Vali Fuat Gürel, Vali Yardımcısı Barboros Baran, İl Emniyet Müdürü 1. Sınıf Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı J. Albay Ali...

Yılbaşı Eflani’de  Hindi üreticilerinin ...

Vali Fuat Gürel, Vali Yardımcısı Barboros Baran, İl Emniyet Müdürü 1. Sınıf Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı J. Albay Ali...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Keltepe Kayak tesislerind...

Karabük yıllar sonra kayak merkezine kavuşuyor Karabük’ün 19...

Facia ucuz atlatıldı

İstinat duvarı çöktü, 4 araç apartman bahçesine düştü. Facia...

Protokol Keltepe kayak Me...

Vali Fuat Gürel, Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niya...

KBÜ’lü aşçılar Türkiye ik...

Antalya’da düzenlenen “2. Gelenekten Geleceğe Yemek Yarışmas...

BAKKA, çelik sektörü için...

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) tarafından hazırlanan...

BBP Safranbolu Belediye B...

Büyük Birlik Partisi Karabük İl Başkanı Dursun Kıraç, berabe...

Çevre Uzmanlarından Safra...

Safranbolu’nun Pilot Bölge seçildiği Sıfır Atık projesi kaps...

Vergili: “Bilinçli ...

Kısa adı KESK olan Kamu Emekçileri Sendikası Karabük Temsilc...

Karabük’te yoğun sis etki...

Karabük’te sabah erken saatlerde ortaya çıkan sis, ken...

Safranbolu’da 11.500 Pet ...

“5 Şişe Getir, Bez Çantanı Götür”  kampanyasına Misak-ı Mill...

Safranbolu HABERLERİ
karabük haber