Karabük Postası
Karabük Postası

Savaş: “Başarı Sağlayamadık”

MHP İlçe Teşkilatı topluca  istifa etti MHP Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Savaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri toplu olarak istifa ettiler. Basın toplantısı düzenleyen MHP Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Savaş, 30 Mart Yerel seçimlerinde Safranbolu’da başarı sağlayamadıkları gerekçesiyle görevlerini bıraktıklarını açıkladı. Savaş basın toplantısında istifaları ile ilgili şunları söyledi:  “Milliyetçi Hareket Partisi İlçe başkanlığı ve yönetimi […]

02 Mayıs 2014 - 14:20 'de eklendi ve 340 kez görüntülendi. A+A-

Savaş: “Başarı Sağlayamadık”

MHP İlçe Teşkilatı topluca  istifa etti

MHP Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Savaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri toplu olarak istifa ettiler. Basın toplantısı düzenleyen MHP Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Savaş, 30 Mart Yerel seçimlerinde Safranbolu’da başarı sağlayamadıkları gerekçesiyle görevlerini bıraktıklarını açıkladı.

Savaş basın toplantısında istifaları ile ilgili şunları söyledi:  “Milliyetçi Hareket Partisi İlçe başkanlığı ve yönetimi olarak, Sayın Genel Başkanımızın Safranbolu ziyaretlerinde, Safranbolu’yu istiyorum, seçimleri kazanmak için çalışmalara başlayınız talimatları ile, seçim hazırlık çalışmalarımızı başlattık.

Seçim süreci içersinde, başta tüm teşkilat mensuplarımıza, Kadın kollarımızla birlikte çalışmalarımıza destek veren muhterem hanımefendilere, sempatizan ve gönül dostlarımıza, Ülkü ocaklarımızın ve yan kuruluşlarımızın değerli başkan yönetici ve üyelerine, Seçim çalışmalarında site ev ve salon toplantılarında kapısını ve gönlünü açarak bizleri onurlandıran, oyları ile desteklerini esirgemeyen değerli hemşerilerimize, basınımızın mümtaz temsilcilerine saygılarımızı,  minnet ve şükranlarımızı sunuyorum. 2009 yerel seçimlerine oranla Milliyetçi Hareket Partisi olarak, oy oranı itibarıyla % 300 e yaklaşan bir artışın olduğu ortaya çıkmıştır. Üzerinde ısrarla durduğumuz, gerçek başarının hedefe ulaşmak ve siyasi zafer elde etmek olduğudur.

Partimiz açısından bu seçimlerde farklı değerlendirme, kriter ve anlayışların, farklı etkenlerin ortaya çıkmış olması, başarı ya da başarısızlık olarak ta yorumlanabilecektir.

Ancak asıl olan insanların vicdanlarında yer eden duygu ve düşüncelerle, yükselttikleri sesler ve serzenişlerdir.

Görev yetki ve sorumluluk üstlendiğimiz makamların, İstiklal, istikbal ve hayat bedellerini ödemiş dava arkadaşlarımızın omuzlarında yükselmiş makamlar olduğu, hareketimizin kutlu yolunda şehitlerimizin kanları üzerinde yükseldiği bilinci ile sorumluluğumun farkında olarak, her türlü siyasi hesap, entrika ve riyadan uzak şekilde görevimizi yapmaya çalıştık.

Anlayışım ve inancım odur ki, hiçbir hesap, çıkar ve beklenti Türk milliyetçiliği düşüncesinden ve ülkücü dünya görüşünden daha değerli ve önemli değildir.

Teşkilatımızın ve camiamızın gücüne güç, hızına hız katmak, ortaya çıkabilecek zafiyetlere meydan vermemek, yeni bir yapılanma ve dinamizmi gerçekleştirmek üzere, 29 MART 2010 Tarihinden itibaren, büyük bir onur ve şerefle yürütmeye çalıştığım Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanlığı  görevimden istifa ediyorum.

Bu güne kadar geçen sürede, hiçbir kasıt ve art niyet olmaksızın, varsa hata ve kusurlarımızı değerli arkadaşlarımın iyi niyet ve hoşgörüsüne havale ediyor her birinden helalliklerini istirham ediyor, Safranbolu’da yaşayan gönlünde Safranbolu özlemi ve heyecanı taşıyan tüm hemşerilerimize teşekkürlerimi arz ediyor, her birine sevgi selam ve saygılarımı sunuyorum.”

Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Servis kazasında  yararlanan İsmet Küçük...

MHP İlçe Teşkilatı topluca  istifa etti MHP Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Savaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri toplu olarak istifa ettiler. ...

Ateş Daha Mavi Yanmayacak!..

MHP İlçe Teşkilatı topluca  istifa etti MHP Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Savaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri toplu olarak istifa ettiler. ...

Vali Çeber, Şerife Teyzenin davetini kır...

MHP İlçe Teşkilatı topluca  istifa etti MHP Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Savaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri toplu olarak istifa ettiler. ...

Rektörlük konutu yıkılarak İletişim Fakü...

MHP İlçe Teşkilatı topluca  istifa etti MHP Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Savaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri toplu olarak istifa ettiler. ...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Servis kazasında  yararla...

Küçükzoroğlu’nun cenaze namazı Kardemir’de kılındı Karabük D...

Ateş Daha Mavi Yanmayacak...

Karabükspor olağanüstü genel kurulunda Sportif A.Ş. olma yol...

Vali Çeber, Şerife Teyzen...

Vali Kemal Çeber beraberinde Vali Yardımcısı Barboros Baran ...

Rektörlük konutu yıkılara...

Ünlü yapımcı Türker İnanoğlu kendi adının verileceği iletişi...

Ürkmezer, Yazıköy TOKİ’de...

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer ...

Çelik-İş’ten Afrin’deki A...

Çelik-İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Ulvi Üngören, Afrin ...

Karabük  nüfusunun 2025 y...

Türkiye’nin nüfus yapısında son yıllarda meydana gelen...

 “Suriye’deki Güncel Geli...

Karabük Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Kulübü tarafında...

Şehit Çakıroğlu ve Afrin ...

Karabük Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından Kara...

Kardemir Karabükspor’da Y...

Kardemir Karabükspor, Spor Toto Süper Lig’in 23. haftasında ...

Safranbolu HABERLERİ