Karabük Postası
Karabük Postası

Savaş: “Başarı Sağlayamadık”

MHP İlçe Teşkilatı topluca  istifa etti MHP Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Savaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri toplu olarak istifa ettiler. Basın toplantısı düzenleyen MHP Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Savaş, 30 Mart Yerel seçimlerinde Safranbolu’da başarı sağlayamadıkları gerekçesiyle görevlerini bıraktıklarını açıkladı. Savaş basın toplantısında istifaları ile ilgili şunları söyledi:  “Milliyetçi Hareket Partisi İlçe başkanlığı ve yönetimi […]

02 Mayıs 2014 - 14:20 'de eklendi ve 292 kez görüntülendi. A+A-

Savaş: “Başarı Sağlayamadık”

MHP İlçe Teşkilatı topluca  istifa etti

MHP Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Savaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri toplu olarak istifa ettiler. Basın toplantısı düzenleyen MHP Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Savaş, 30 Mart Yerel seçimlerinde Safranbolu’da başarı sağlayamadıkları gerekçesiyle görevlerini bıraktıklarını açıkladı.

Savaş basın toplantısında istifaları ile ilgili şunları söyledi:  “Milliyetçi Hareket Partisi İlçe başkanlığı ve yönetimi olarak, Sayın Genel Başkanımızın Safranbolu ziyaretlerinde, Safranbolu’yu istiyorum, seçimleri kazanmak için çalışmalara başlayınız talimatları ile, seçim hazırlık çalışmalarımızı başlattık.

Seçim süreci içersinde, başta tüm teşkilat mensuplarımıza, Kadın kollarımızla birlikte çalışmalarımıza destek veren muhterem hanımefendilere, sempatizan ve gönül dostlarımıza, Ülkü ocaklarımızın ve yan kuruluşlarımızın değerli başkan yönetici ve üyelerine, Seçim çalışmalarında site ev ve salon toplantılarında kapısını ve gönlünü açarak bizleri onurlandıran, oyları ile desteklerini esirgemeyen değerli hemşerilerimize, basınımızın mümtaz temsilcilerine saygılarımızı,  minnet ve şükranlarımızı sunuyorum. 2009 yerel seçimlerine oranla Milliyetçi Hareket Partisi olarak, oy oranı itibarıyla % 300 e yaklaşan bir artışın olduğu ortaya çıkmıştır. Üzerinde ısrarla durduğumuz, gerçek başarının hedefe ulaşmak ve siyasi zafer elde etmek olduğudur.

Partimiz açısından bu seçimlerde farklı değerlendirme, kriter ve anlayışların, farklı etkenlerin ortaya çıkmış olması, başarı ya da başarısızlık olarak ta yorumlanabilecektir.

Ancak asıl olan insanların vicdanlarında yer eden duygu ve düşüncelerle, yükselttikleri sesler ve serzenişlerdir.

Görev yetki ve sorumluluk üstlendiğimiz makamların, İstiklal, istikbal ve hayat bedellerini ödemiş dava arkadaşlarımızın omuzlarında yükselmiş makamlar olduğu, hareketimizin kutlu yolunda şehitlerimizin kanları üzerinde yükseldiği bilinci ile sorumluluğumun farkında olarak, her türlü siyasi hesap, entrika ve riyadan uzak şekilde görevimizi yapmaya çalıştık.

Anlayışım ve inancım odur ki, hiçbir hesap, çıkar ve beklenti Türk milliyetçiliği düşüncesinden ve ülkücü dünya görüşünden daha değerli ve önemli değildir.

Teşkilatımızın ve camiamızın gücüne güç, hızına hız katmak, ortaya çıkabilecek zafiyetlere meydan vermemek, yeni bir yapılanma ve dinamizmi gerçekleştirmek üzere, 29 MART 2010 Tarihinden itibaren, büyük bir onur ve şerefle yürütmeye çalıştığım Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanlığı  görevimden istifa ediyorum.

Bu güne kadar geçen sürede, hiçbir kasıt ve art niyet olmaksızın, varsa hata ve kusurlarımızı değerli arkadaşlarımın iyi niyet ve hoşgörüsüne havale ediyor her birinden helalliklerini istirham ediyor, Safranbolu’da yaşayan gönlünde Safranbolu özlemi ve heyecanı taşıyan tüm hemşerilerimize teşekkürlerimi arz ediyor, her birine sevgi selam ve saygılarımı sunuyorum.”

Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Yeşiller ve Sallar Köylerinde Halk Topla...

MHP İlçe Teşkilatı topluca  istifa etti MHP Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Savaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri toplu olarak istifa ettiler. ...

Sigara vermedi diye  üniversite öğrencin...

MHP İlçe Teşkilatı topluca  istifa etti MHP Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Savaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri toplu olarak istifa ettiler. ...

Asfalt çalışmaları tam gaz

MHP İlçe Teşkilatı topluca  istifa etti MHP Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Savaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri toplu olarak istifa ettiler. ...

Kamyonet duvara çarptı, öğrenci çatıya u...

MHP İlçe Teşkilatı topluca  istifa etti MHP Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Savaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri toplu olarak istifa ettiler. ...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Yeşiller ve Sallar Köyler...

Sorunları mahallinde dinlemek, görüş ve önerilerini almak, ç...

Sigara vermedi diye  üniv...

Safranbolu ilçesinde meydana gelen olayda kendisinden sigara...

Asfalt çalışmaları tam ga...

Karabük Belediyesi, vatandaşların daha kaliteli ve konforlu ...

Kamyonet duvara çarptı, ö...

Karabük’te, meydana gelen trafik kazasında ev eşyası yüklü k...

Filistinli Ünlü Yönetmen ...

Çektiği film ve belgesellerle ülkesindeki hak ihlallerini ve...

Safranbolu MHP İlçe teşki...

Safranbolu Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Celal Tok...

“81 İl’iz Hepimiz B...

Safranbolu Konarı Konarı Ortaokulu’nun da yer aldığı “81 İl&...

Uluslararası Öğrenci Dern...

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) Genel Baş...

İşverenler dikkat! 1 Ocak...

Çalışanları asgari ücretten göstermek için mesleğini gizleye...

Tren kazasında can veren ...

İlk defa fabrika içinde cenaze namazı kılındı Karabük Demir ...

Safranbolu HABERLERİ