Karabük Postası
Karabük Postası

Savaş: “Başarı Sağlayamadık”

MHP İlçe Teşkilatı topluca  istifa etti MHP Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Savaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri toplu olarak istifa ettiler. Basın toplantısı düzenleyen MHP Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Savaş, 30 Mart Yerel seçimlerinde Safranbolu’da başarı sağlayamadıkları gerekçesiyle görevlerini bıraktıklarını açıkladı. Savaş basın toplantısında istifaları ile ilgili şunları söyledi:  “Milliyetçi Hareket Partisi İlçe başkanlığı ve yönetimi […]

02 Mayıs 2014 - 14:20 'de eklendi ve 395 kez görüntülendi. A+A-

Savaş: “Başarı Sağlayamadık”

MHP İlçe Teşkilatı topluca  istifa etti

MHP Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Savaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri toplu olarak istifa ettiler. Basın toplantısı düzenleyen MHP Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Savaş, 30 Mart Yerel seçimlerinde Safranbolu’da başarı sağlayamadıkları gerekçesiyle görevlerini bıraktıklarını açıkladı.

Savaş basın toplantısında istifaları ile ilgili şunları söyledi:  “Milliyetçi Hareket Partisi İlçe başkanlığı ve yönetimi olarak, Sayın Genel Başkanımızın Safranbolu ziyaretlerinde, Safranbolu’yu istiyorum, seçimleri kazanmak için çalışmalara başlayınız talimatları ile, seçim hazırlık çalışmalarımızı başlattık.

Seçim süreci içersinde, başta tüm teşkilat mensuplarımıza, Kadın kollarımızla birlikte çalışmalarımıza destek veren muhterem hanımefendilere, sempatizan ve gönül dostlarımıza, Ülkü ocaklarımızın ve yan kuruluşlarımızın değerli başkan yönetici ve üyelerine, Seçim çalışmalarında site ev ve salon toplantılarında kapısını ve gönlünü açarak bizleri onurlandıran, oyları ile desteklerini esirgemeyen değerli hemşerilerimize, basınımızın mümtaz temsilcilerine saygılarımızı,  minnet ve şükranlarımızı sunuyorum. 2009 yerel seçimlerine oranla Milliyetçi Hareket Partisi olarak, oy oranı itibarıyla % 300 e yaklaşan bir artışın olduğu ortaya çıkmıştır. Üzerinde ısrarla durduğumuz, gerçek başarının hedefe ulaşmak ve siyasi zafer elde etmek olduğudur.

Partimiz açısından bu seçimlerde farklı değerlendirme, kriter ve anlayışların, farklı etkenlerin ortaya çıkmış olması, başarı ya da başarısızlık olarak ta yorumlanabilecektir.

Ancak asıl olan insanların vicdanlarında yer eden duygu ve düşüncelerle, yükselttikleri sesler ve serzenişlerdir.

Görev yetki ve sorumluluk üstlendiğimiz makamların, İstiklal, istikbal ve hayat bedellerini ödemiş dava arkadaşlarımızın omuzlarında yükselmiş makamlar olduğu, hareketimizin kutlu yolunda şehitlerimizin kanları üzerinde yükseldiği bilinci ile sorumluluğumun farkında olarak, her türlü siyasi hesap, entrika ve riyadan uzak şekilde görevimizi yapmaya çalıştık.

Anlayışım ve inancım odur ki, hiçbir hesap, çıkar ve beklenti Türk milliyetçiliği düşüncesinden ve ülkücü dünya görüşünden daha değerli ve önemli değildir.

Teşkilatımızın ve camiamızın gücüne güç, hızına hız katmak, ortaya çıkabilecek zafiyetlere meydan vermemek, yeni bir yapılanma ve dinamizmi gerçekleştirmek üzere, 29 MART 2010 Tarihinden itibaren, büyük bir onur ve şerefle yürütmeye çalıştığım Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanlığı  görevimden istifa ediyorum.

Bu güne kadar geçen sürede, hiçbir kasıt ve art niyet olmaksızın, varsa hata ve kusurlarımızı değerli arkadaşlarımın iyi niyet ve hoşgörüsüne havale ediyor her birinden helalliklerini istirham ediyor, Safranbolu’da yaşayan gönlünde Safranbolu özlemi ve heyecanı taşıyan tüm hemşerilerimize teşekkürlerimi arz ediyor, her birine sevgi selam ve saygılarımı sunuyorum.”

Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
 “Gönlümüz ve sevgimiz Mehmetçikle”...

MHP İlçe Teşkilatı topluca  istifa etti MHP Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Savaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri toplu olarak istifa ettiler. ...

Aday Adaylarında 21 Mayıs heyecanı

MHP İlçe Teşkilatı topluca  istifa etti MHP Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Savaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri toplu olarak istifa ettiler. ...

FETÖ operasyonunda 4 kişiden 1’i t...

MHP İlçe Teşkilatı topluca  istifa etti MHP Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Savaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri toplu olarak istifa ettiler. ...

Karabük’te 19 Mayıs  Gençlik ve Spor Bay...

MHP İlçe Teşkilatı topluca  istifa etti MHP Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Savaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri toplu olarak istifa ettiler. ...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
 “Gönlümüz ve sevgimiz Me...

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ‘Gönlümüz ve Se...

Aday Adaylarında 21 Mayıs...

Türkiye, 24 Haziran’da Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Mill...

FETÖ operasyonunda 4 kişi...

Karabük’te FETÖ/PDY operasyonu kapsamıdna adliyeye sevk edil...

Karabük’te 19 Mayıs  Genç...

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk Gençliğine Armağan...

Vali Çeber, KYK Yurdunda ...

Vali Kemal Çeber, Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Taşkent Kız ...

Lise öğrencilerine motiva...

Lise son sınıf öğrencilerine yönelik “Başarıyı Yaşa(T)” adlı...

Güneş: “Bu şehrin her kar...

AK Parti Karabük Milletvekili Aday adayı Niyazi Güneş sivil ...

Arıcılık kursu sona erdi...

Karabük Gıda Tarım ve Hayvancılık İl  Müdürlüğü ve Halk Eğit...

TOBB Turizm Kuruluna Ali ...

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Al...

Karabükspor’dan  Süper Li...

Bitime  6 hafta kalan Süper Lige veda eden Kardemir Karabüks...

Safranbolu HABERLERİ