Karabük Postası

Safranbolu’da Festival çalışmaları sürüyor

Bu yıl 20. si gerçekleştirilecek olan Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali ile ilgili çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Belediye Toplantı salonunda Safranbolu Belediye Başkanı ve Festival Komite Başkanı Elif Köse Başkanlığında bir araya gelen Festivali Komitesi hazırlıklarla ilgili istişarelerde bulundu. Toplantı sonrası kısa bir açıklama yapan Başkan Köse; “ Hem göreve yeni başlamış olmam hem […]

Bu Haber 22 Ağustos 2019 - 13:45 'de eklendi ve 20 kez görüntülendi.

Safranbolu’da Festival çalışmaları sürüyor

Bu yıl 20. si gerçekleştirilecek olan Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali ile ilgili çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Belediye Toplantı salonunda Safranbolu Belediye Başkanı ve Festival Komite Başkanı Elif Köse Başkanlığında bir araya gelen Festivali Komitesi hazırlıklarla ilgili istişarelerde bulundu.

Toplantı sonrası kısa bir açıklama yapan Başkan Köse; “ Hem göreve yeni başlamış olmam hem de festivalin bu yıl 20. sinin düzenleniyor olması benim için çok daha anlamlı ve önemli. Bu bağlamda 25 – 28 Eylül tarihleri arasında düzenleyeceğimiz festivalimiz için çalışmalarımız aralıksız ve büyük bir titizlikle devam ediyor. Daha önce de belirttiğim üzere festivale tüm Safranbolu olarak sahip çıkmamız gerekiyor.  Festival hepimizin” dedi.

İki saate yakın süren toplantıda komite üyelerine festivalin içeriği hakkında da bilgiler verildi.

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Karabük Postası
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal