Karabük Postası
Karabük Postası

KBÜ ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İşbirliği protokolü

Karabük Üniversitesi ile Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında birçok alanda ortak çalışmaların gerçekleştirilmesine yönelik iş birliği protokolleri imzalandı. Rektörlük protokol salonunda gerçekleşen protokollere Rektör Prof. Dr. Refik Polat ile Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven imza attı. “GENÇLİK OFİSİ KÜLTÜR, SANAT, SPOR, EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ” İLE ÖĞRENCİLERİN KİŞİSEL GELİŞİMİNE KATKI […]

24 Eylül 2020 - 12:17 'de eklendi ve 81 kez görüntülendi. A+A-

KBÜ ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İşbirliği protokolü

Karabük Üniversitesi ile Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında birçok alanda ortak çalışmaların gerçekleştirilmesine yönelik iş birliği protokolleri imzalandı.

Rektörlük protokol salonunda gerçekleşen protokollere Rektör Prof. Dr. Refik Polat ile Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven imza attı.

“GENÇLİK OFİSİ KÜLTÜR, SANAT, SPOR, EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ” İLE ÖĞRENCİLERİN KİŞİSEL GELİŞİMİNE KATKI SAĞLANACAK

İlk olarak Karabük Üniversitesi ile Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında, üniversitede eğitim gören öğrencilerin ve akademik ile idari personelin eğitsel, kültürel, gönüllülük ve sportif faaliyetlerinin geliştirilmesine yönelik “Gençlik Ofisi Kültür, Sanat, Spor, Eğitim İş Birliği Protokolü” imzalandı.

Eğitim ile sportif faaliyetleri bir araya getirecek çalışmaların yapılması konularında mutabakata varılan protokolle; öğrencilerin almış oldukları eğitimle birlikte kişisel gelişimlerine katkı sağlanması amacıyla üniversite yerleşkesinde “Genç Ofis” açılmasına karar verildi. Genç Ofis projesi ile, eğitim, kültür, sanat ve spor alanlarındaki faaliyetler ile bağımlılıkla mücadele, sosyal sorumluluk, manevi gelişim ve gönüllülük çalışmaları hedefleniyor.

Protokol kapsamında Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün  kurumsal kapasitesinin ve insan kaynağının geliştirilmesine yönelik eğitim, araştırma, proje ve programları, üniversite koordinasyonunda gerçekleştirilecek ve desteklenecek. Protokol beş yıl boyunca geçerli olacak.

KARABÜK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİNE KBÜ’DE TEZSİZ LİSANSÜSTÜ EĞİTİM İMKÂNI

Karabük Üniversitesi ile Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında “Tezsiz Yüksek Lisans Eğitim Programı İş Birliği Protokolü”  de imzalandı.

İmzalanan protokolle Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde görev yapan lisans mezunu gençlik lideri, spor uzmanı, antrenör, spor eğitmeni, fizyoterapist, psikolog ve devlet memurları ile kurum yöneticilerinin, meslekleri ile ilgili gelişmeleri takip etme, bilgi becerilerini artırmalarına yönelik uzaktan eğitim tezsiz lisansüstü eğitim alma ihtiyaçlarına cevap verilmesi amaçlanıyor. Protokol üç yıl boyunca geçerli olacak.

İş birliği protokolüne imza atan Rektör Prof. Dr. Refik Polat ve Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven protokollerin her iki kuruma da hayırlı olmasını diledi.

Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
PİROLİZ TESİSİ PROJE TOPLANTISI YAPILDI...

Karabük Belediyesi ve Karabük Üniversitesi ile ortağı olduğumuz ‘’ Plastik Atıkların Piroliz Yöntemi İle Bertaraf Edilmesi ve Geri Kaza...

TSO BAŞKANI MESCİER’DEN MEVLİD KANDİLİ M...

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mescier, Mevlid Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Mescier yay...

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile MEDİKAR...

Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Özel MEDİKAR Hastanesi arasında indirim protokolü imzalandı. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile ...

Memur-Sen’den Macron’a tepki

Memur Sendikaları (Memur-Sen) Konfedarasyonu Karabük Şube Başkanı Zeki Öz, Hz. Muhammed’e hakaret eden karikatürleri kamu binalar...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
PİROLİZ TESİSİ PROJE TOPL...

Karabük Belediyesi ve Karabük Üniversitesi ile ortağı olduğu...

TSO BAŞKANI MESCİER’DEN M...

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehme...

Gençlik ve Spor İl Müdürl...

Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Özel MEDİKAR Hastan...

Memur-Sen’den Macro...

Memur Sendikaları (Memur-Sen) Konfedarasyonu Karabük Şube Ba...

Karabük’te trafiğe ...

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre, Eylül ayın...

Depozitosunu almayan gele...

Covid-19 sebebiyle evinde karantinada olması gerekirken, bel...

Başkent EDAŞ Karabük’ü Ba...

Sektöre öncü teknolojileri ve insan odaklı çalışma anlayışıy...

Kazma vuruluyor, trafik r...

Karabük trafiğini rahatlatacak olan Kardemir Kavşağı projesi...

Karabükspor’da korona vir...

Kardemir Karabükspor’da Turgutluspor deplasmanı öncesi bir f...

Safranbolu’da su kesintis...

Safranbolu ve Karabük Belediyesi ortaklaşa Karasu yakınların...

Safranbolu HABERLERİ
karabük haber