Karabük Postası

Halk Günü toplantılarının ikincisi düzenlendi

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin talimatı ile başlayan Halk Toplantısı’nın ikincisi Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleşti. Birim müdürlerinin de katıldığı toplantıda vatandaşlarınşikayet, görüş ve önerilerini dinleyen Başkan Köse “ İkincisini düzenlediğimiz Halk Toplantısına katılım yine oldukça yüksek. Bu da bizleri sosyal belediyecilik anlamında çok mutlu ediyor. Vatandaşlarımızın sorunlarını birinci ağızdan dinlemek ve aradaki bilgi kirliliklerini […]

Bu Haber 18 Ekim 2019 - 8:56 'de eklendi ve 21 kez görüntülendi.

Halk Günü toplantılarının ikincisi düzenlendi

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin talimatı ile başlayan Halk Toplantısı’nın ikincisi Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleşti.

Birim müdürlerinin de katıldığı toplantıda vatandaşlarınşikayet, görüş ve önerilerini dinleyen Başkan Köse “ İkincisini düzenlediğimiz Halk Toplantısına katılım yine oldukça yüksek. Bu da bizleri sosyal belediyecilik anlamında çok mutlu ediyor. Vatandaşlarımızın sorunlarını birinci ağızdan dinlemek ve aradaki bilgi kirliliklerini önlemek amacıyla bu toplantıları düzenliyoruz. Rutin hale getireceğimizhalk toplantılarına tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz.” dedi.

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Karabük Postası
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal