Karabük Postası

ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ NE ZAMAN AÇILACAK?

Safranbolu Yazıköy’de Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve İl Özel İdaresinin ortak yürütmüş olduğu BAKKA projesi kapsamında 2013 yılında yapımına başlanan ve biten Engelsiz Yaşam Merkezi personel ataması yapılmadığı için açılamıyor. Hizmete hazır konuma geldiği belirtilen Merkez, Karabük’te bulunan Engelli ve aileleri için büyük avantaj sağlayacağı belirtilirken, aylardır hizmete açılması beklenen Merkez personel […]

Bu Haber 24 Haziran 2019 - 14:09 'de eklendi ve 41 kez görüntülendi.

ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ NE ZAMAN AÇILACAK?

Safranbolu Yazıköy’de Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve İl Özel İdaresinin ortak yürütmüş olduğu BAKKA projesi kapsamında 2013 yılında yapımına başlanan ve biten Engelsiz Yaşam Merkezi personel ataması yapılmadığı için açılamıyor.

Hizmete hazır konuma geldiği belirtilen Merkez, Karabük’te bulunan Engelli ve aileleri için büyük avantaj sağlayacağı belirtilirken, aylardır hizmete açılması beklenen Merkez personel ataması yapılamadığı için bekliyor.

Türkiye’te Karabük’le birlikte yapımı tamamlanan diğer Engelsiz Yaşam Merkezlerinin aynı durumda olduğu bilgisi verilirken, Engelli Aileleri Merkezinin ne zaman açılacağı merak ediliyor.

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(1 Yorum)
  • Tarihinde

    Ayşegül Doğmuş

    Tarafından yazıldı

    Personel ataması ne zaman ve nereden olacak bu konuda bilgi verebilir misiniz?

Karabük Postası
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal