Karabük Postası
Karabük Postası

BBP Belediye Meclis Üyesi Erdal Cinkavuk: “Karabük el ele Büyük Birliğe”

Büyük Birlik Partisi Karabük Belediyesi 1. sıra Meclis Üyesi Adayı Erdal Cinkavuk,  Karabük’ halkının Büyük Birlik Partisine olan teveccühünün her geçen gün arttığını belirterek, hem Belediye Başkanlığında hem de İl Genel ve Belediye meclis Üyeliklerinde iddialı olduklarını söyledi. Cinkavuk, yaptığı açıklamada; “26 yıllık siyasi birikim ve tecrübe ile BBP’si bu güne devletimizin kasasından bir kez […]

15 Mart 2019 - 14:17 'de eklendi ve 109 kez görüntülendi. A+A-

BBP Belediye Meclis Üyesi Erdal Cinkavuk: “Karabük el ele Büyük Birliğe”

Büyük Birlik Partisi Karabük Belediyesi 1. sıra Meclis Üyesi Adayı Erdal Cinkavuk,  Karabük’ halkının Büyük Birlik Partisine olan teveccühünün her geçen gün arttığını belirterek, hem Belediye Başkanlığında hem de İl Genel ve Belediye meclis Üyeliklerinde iddialı olduklarını söyledi.

Cinkavuk, yaptığı açıklamada; “26 yıllık siyasi birikim ve tecrübe ile BBP’si bu güne devletimizin kasasından bir kez seçim yardımı almaya hak kazanmış olup;  ve yine o alınan seçim yardımını hazineye ve şehit gazi ailelerine bağışlamıştır.

Türkiye Cumhuriyeti tarihinde BBP her alanda zor zamanlarda vakur durumumuzu  bozmadan yine milletimizin bekâsı, nizamı doğrultusunda etkin rol almıştır.

Hatırlamakta yarar var;

Refah-yol hükümetinin kurulmasındaki kilit rolümüz

28 Şubat ve muhtıraların yaşandığı dönemde Şehit liderimizin vakurlu duruşunu hatırlatmak gerekir “Namlusunu millete karşı durmuş tanka selam durmam”

Terör ve unsurlarıyla mücadeledeki tavrımız nettir ve kısasta hayat vardır. İlkesini benimsemiş olmamız gelecek bin yıllık duruşumuzun ilkesi durumundadır.

31 Mart 2019 yerel seçimlerini genel seçim havasına çevirip ve bu seçimlerin beka sorununa kadar getiren siyaset anlayışına karşı;

Ver kurtul sat kurtul anlayışına karşıyız. 1923-2002′ ye kadar 11 milyon metre kare toprak satışı söz konusu iken bu rakam 2002-2012′ ye kadar süreçteki toprak satışı 90 milyon metre kare kadar yükseltilmesi bu millete yapılan en büyük haksızlıklardan sadece birisidir.

2002 yılından bu zamana kadar gelen her Milli Eğitim Bakanı yapmış olduğu değişikliklerle alakalı olarak eğitim sistemini yap boza çevrilmesine sebep vermiştir. Yeteri kadar alt yapının oluşturulamamasının neticesi olarak “diplomalı cahiller topluluğuna doğru yol almış bulunmaktayız”

“Oysa ki ülkemizin iklimine uygun milli bir eğitim anlayışının geliştirilmesi gerekmez miydi.”

Siyasi partiler dağıtılmak üzere 772.3 milyon TL ve TBMM’ nin en üst makamından, millet vekillerine kadar alınacak ortak bir deklare ile çıkarılması mümkün konularla hazineye devri mümkün hale getirilmesi gerekmez miydi?

Her ekonomik buhranda milletin şu ya da bu sebeple birikimlerini çıkarmalarını dile getiren siyasal irade sınıfta kalmıştır. “Adalet herkese lazımdır.”

Fedakar olan sadece Türk milletinin temel unsurları olan halkımız üzerine düşenin en güzelini her dafasını yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir.

Siyasal iktidarın sorumluluklarını yerine getirmesinde 31 Mart 2019 seçimleri ikaz niteliğinde olacağına inanan bizler 2023 vizyonumuza daha yakın ve dinamik olarak seçimden çıkacağız.

Bu seçimlerden BBP’ si belediye  başkanlığı yarısında gerek il genel meclisinde ve belediye meclis üyeliğinde süpriz yaparak milletimizin temsil ve iradesinde söz sahibi olacağız.

İkazımız var!

Devletimiz GDO’ lu ürünlere karşı milli tohum projelerine

Özel eğitimin sınırlanması yabancı şirketlerin elinden alınması

Sağlık alanındaki kanser vb. hastalıkların artışlarının sebeplerinin araştırılması

Yüzde yüz yerli sanayi alanlarında ARGE çalışmalarının yapılmasına tarımdan sanayi sektörüne ,eğitimden sağlık hizmetlerine kadar dünya markası haline gelmeliyiz” dedi.

Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
KBÜ’DE POLAT’LA DEVAM

Büyük Birlik Partisi Karabük Belediyesi 1. sıra Meclis Üyesi Adayı Erdal Cinkavuk,  Karabük’ halkının Büyük Birlik Partisine olan tevec...

Şefkat eli projesi kapsamında aile ziyar...

Büyük Birlik Partisi Karabük Belediyesi 1. sıra Meclis Üyesi Adayı Erdal Cinkavuk,  Karabük’ halkının Büyük Birlik Partisine olan tevec...

SMMM Odası  görev bölümü yaptı

Büyük Birlik Partisi Karabük Belediyesi 1. sıra Meclis Üyesi Adayı Erdal Cinkavuk,  Karabük’ halkının Büyük Birlik Partisine olan tevec...

Safranbolu’da köy muhtarlarına eğitim se...

Büyük Birlik Partisi Karabük Belediyesi 1. sıra Meclis Üyesi Adayı Erdal Cinkavuk,  Karabük’ halkının Büyük Birlik Partisine olan tevec...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
KBÜ’DE POLAT’LA DEVAM...

Karabük Üniversitesine uzun zamandır merakla beklenen Rektör...

Şefkat eli projesi kapsam...

Karabük Valisi Fuat Gürel’in eşi Özlem Aras Gürel Karabük Va...

SMMM Odası  görev bölümü ...

Geçtiğimiz günlerde 17. Genel Kurulunu yapan Karabük Serbest...

Safranbolu’da köy muhtarl...

Karabük Valiliği İdare ve Denetim Müdürlüğü tarafından 31 Ma...

Yeniceli muhtarlara görev...

Karabük Valiliği İdare ve Denetim Müdürlüğü tarafından Yenic...

“Karabük Artık Sıfır Atık...

Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hayata geçirile...

Mahalle iftarları 3 mahal...

Safranbolu Belediyesi tarafından düzenlenen ve hayırsever va...

Aralarında Karabük’ün de ...

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın FETÖ/PDY terör ör...

Karabük Ramazan eğlencele...

Karabük’te her akşam farklı bir mahallede düzenlenen Ramazan...

Süt Gününde minik yürekle...

Her yıl 21 Mayıs Tarım ve Orman Bakanlığınca  Süt Günü olara...

Safranbolu HABERLERİ
karabük haber