Karabük Postası
Karabük Postası

BBP Belediye Meclis Üyesi Erdal Cinkavuk: “Karabük el ele Büyük Birliğe”

Büyük Birlik Partisi Karabük Belediyesi 1. sıra Meclis Üyesi Adayı Erdal Cinkavuk,  Karabük’ halkının Büyük Birlik Partisine olan teveccühünün her geçen gün arttığını belirterek, hem Belediye Başkanlığında hem de İl Genel ve Belediye meclis Üyeliklerinde iddialı olduklarını söyledi. Cinkavuk, yaptığı açıklamada; “26 yıllık siyasi birikim ve tecrübe ile BBP’si bu güne devletimizin kasasından bir kez […]

15 Mart 2019 - 14:17 'de eklendi ve 70 kez görüntülendi. A+A-

BBP Belediye Meclis Üyesi Erdal Cinkavuk: “Karabük el ele Büyük Birliğe”

Büyük Birlik Partisi Karabük Belediyesi 1. sıra Meclis Üyesi Adayı Erdal Cinkavuk,  Karabük’ halkının Büyük Birlik Partisine olan teveccühünün her geçen gün arttığını belirterek, hem Belediye Başkanlığında hem de İl Genel ve Belediye meclis Üyeliklerinde iddialı olduklarını söyledi.

Cinkavuk, yaptığı açıklamada; “26 yıllık siyasi birikim ve tecrübe ile BBP’si bu güne devletimizin kasasından bir kez seçim yardımı almaya hak kazanmış olup;  ve yine o alınan seçim yardımını hazineye ve şehit gazi ailelerine bağışlamıştır.

Türkiye Cumhuriyeti tarihinde BBP her alanda zor zamanlarda vakur durumumuzu  bozmadan yine milletimizin bekâsı, nizamı doğrultusunda etkin rol almıştır.

Hatırlamakta yarar var;

Refah-yol hükümetinin kurulmasındaki kilit rolümüz

28 Şubat ve muhtıraların yaşandığı dönemde Şehit liderimizin vakurlu duruşunu hatırlatmak gerekir “Namlusunu millete karşı durmuş tanka selam durmam”

Terör ve unsurlarıyla mücadeledeki tavrımız nettir ve kısasta hayat vardır. İlkesini benimsemiş olmamız gelecek bin yıllık duruşumuzun ilkesi durumundadır.

31 Mart 2019 yerel seçimlerini genel seçim havasına çevirip ve bu seçimlerin beka sorununa kadar getiren siyaset anlayışına karşı;

Ver kurtul sat kurtul anlayışına karşıyız. 1923-2002′ ye kadar 11 milyon metre kare toprak satışı söz konusu iken bu rakam 2002-2012′ ye kadar süreçteki toprak satışı 90 milyon metre kare kadar yükseltilmesi bu millete yapılan en büyük haksızlıklardan sadece birisidir.

2002 yılından bu zamana kadar gelen her Milli Eğitim Bakanı yapmış olduğu değişikliklerle alakalı olarak eğitim sistemini yap boza çevrilmesine sebep vermiştir. Yeteri kadar alt yapının oluşturulamamasının neticesi olarak “diplomalı cahiller topluluğuna doğru yol almış bulunmaktayız”

“Oysa ki ülkemizin iklimine uygun milli bir eğitim anlayışının geliştirilmesi gerekmez miydi.”

Siyasi partiler dağıtılmak üzere 772.3 milyon TL ve TBMM’ nin en üst makamından, millet vekillerine kadar alınacak ortak bir deklare ile çıkarılması mümkün konularla hazineye devri mümkün hale getirilmesi gerekmez miydi?

Her ekonomik buhranda milletin şu ya da bu sebeple birikimlerini çıkarmalarını dile getiren siyasal irade sınıfta kalmıştır. “Adalet herkese lazımdır.”

Fedakar olan sadece Türk milletinin temel unsurları olan halkımız üzerine düşenin en güzelini her dafasını yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir.

Siyasal iktidarın sorumluluklarını yerine getirmesinde 31 Mart 2019 seçimleri ikaz niteliğinde olacağına inanan bizler 2023 vizyonumuza daha yakın ve dinamik olarak seçimden çıkacağız.

Bu seçimlerden BBP’ si belediye  başkanlığı yarısında gerek il genel meclisinde ve belediye meclis üyeliğinde süpriz yaparak milletimizin temsil ve iradesinde söz sahibi olacağız.

İkazımız var!

Devletimiz GDO’ lu ürünlere karşı milli tohum projelerine

Özel eğitimin sınırlanması yabancı şirketlerin elinden alınması

Sağlık alanındaki kanser vb. hastalıkların artışlarının sebeplerinin araştırılması

Yüzde yüz yerli sanayi alanlarında ARGE çalışmalarının yapılmasına tarımdan sanayi sektörüne ,eğitimden sağlık hizmetlerine kadar dünya markası haline gelmeliyiz” dedi.

Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Safranbol...

Büyük Birlik Partisi Karabük Belediyesi 1. sıra Meclis Üyesi Adayı Erdal Cinkavuk,  Karabük’ halkının Büyük Birlik Partisine olan tevec...

İYİ Parti Milletvekili Nuhoğlu Karabük&#...

Büyük Birlik Partisi Karabük Belediyesi 1. sıra Meclis Üyesi Adayı Erdal Cinkavuk,  Karabük’ halkının Büyük Birlik Partisine olan tevec...

Vergili yine Uysal ve Altıparmak’ı hedef...

Büyük Birlik Partisi Karabük Belediyesi 1. sıra Meclis Üyesi Adayı Erdal Cinkavuk,  Karabük’ halkının Büyük Birlik Partisine olan tevec...

Ekrem İmamoğlu’ndan Elif  Köse destek me...

Büyük Birlik Partisi Karabük Belediyesi 1. sıra Meclis Üyesi Adayı Erdal Cinkavuk,  Karabük’ halkının Büyük Birlik Partisine olan tevec...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
İçişleri Bakanı Süleyman ...

Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali Köse’ye destek için Saf...

İYİ Parti Milletvekili Nu...

İYİ Parti İstanbul Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı H...

Vergili yine Uysal ve Alt...

Karabük Belediye Başkanı ve MHP Belediye Başkan Adayı Rafet ...

Ekrem İmamoğlu’ndan Elif ...

31 Mart tarihinde yapılacak olan  yerel seçimlere sayılı gün...

Çaylı: “Biz halkımızla yo...

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı son mahalle gezisini binl...

Doğa ve Gezi Grubundan ör...

Her hafta sonu Karabük ve yöresinde doğa ve çevre gezisi yap...

KARDEMİR’den açıklama...

Kardemir geçtiğimiz günlerde yerel bir internet sitesinde çı...

Karabük Üniversitesinden ...

Karabük Üniversitesinin eğitimde kalite ve girişimci odaklı ...

Kalp krizi sonucu hayatın...

Bartın’da kalp krizi sonucu tedavi gördüğü hastanede h...

Karabük Belediyesi’...

Karabük Belediyesi tarafından Karabük Amatör Spor Kulüpleri ...

Safranbolu HABERLERİ
karabük haber